Jūsų šventę įamžins ‘FotoPerlo’ fotografas Tadas Černiauskas, kurio darbai apkeliavo viso pasaulio didžiausius spaudos leidinius bei televizijos kanalus. Tai bene labiausiai pagarsėjęs lietuvių menininkas, aktyviai dirbantis su įvairiais projektais bei kūręs pasaulines reklamas tokioms kompanijoms kaip BMW, Samsung, New Yorker, Mentos, Chupa Chups ir tt.. Tad galite būti tikri, kad gaunate aukščiausią paslaugų ir nuotraukų kokybę, nepriekaištingą estetiką ir patirtį.

Juk šią ypatingą dieną norisi tik to, kas geriausia!

Kadangi vestuvių fotografija mums yra ne darbas, o didžiausias malonumas bei aistra - stengiamės kaskart pasiekti vis geresnių rezultatų tiek prieš paspaudžiant fotoaparato mygtuką, tiek ir po to.

Mylime tai, ką darome ir mums labai malonu, kad mums patikite užfiksuoti svarbiausias Jūsų gyvenimo akimirkas. Foto reportažo pagalba įamžinsime kiekvieną Jūsų šventės akimirką, svečius ir atskleisime šventės metu buvusią nuotaiką. O vos keletos valandų jaunavedžių fotosesijos metu sukursime tokias nuotraukas, kuriomis džiaugsitės visą likusį gyvenimą.

Patikėkite, žinome kaip padaryti, kad prieš objektyvą jaustumėtės puikiai, sutaupytumėt laiko ir jėgų, kurias galėsite skirti šventei. Pasakotume ir pasakotume... Tačiau geriau susitikime ir suprasite, kad fotografą savo šventei jau radote:)