Susipažinkime

Square
Pasaulio spaudos leidiniai publikavę mano darbus:

Aš esu Tadas Černiauskas – foto aparatą į rankas paėmiau prieš 6 metus. Pradėjau nuo architektūros, o po to sekė vestuvių fotografija… Po mažiau nei metų atsidariau foto studiją Vilniaus mieste.

Mano nuotraukos susilaukė daug dėmesio iš stambiausių pasaulio spaudos leidinių ir televizijos kanalų, dalyvavo parodose už Lietuvos ribų, laimėjo ne vieną meno prizą ir suteikė man galimybę bendradarbiauti su tokiomis kompanijomis kaip BMW, Samsung, Chupa Chups ir tt. Sukurti projektai buvo eksponuoti galerijose Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, JAV, Italijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir tt. Džiaugiuosi, kad mano kūrybą pristatė tokios pasaulinio lygio galerijos kaip Saatchi Gallery Londone ar Van Gogh Muziejus Amsterdame.

Šiuo metu esu pasinėręs į šiuolaikinį meną ir kiekvieną mėnesį tenka aplankyti bent po keletą skirtingų pasaulio šalių, kuriose esu kviečiamas dalyvauti parodose ir prisatyti savo darbus.

Tačiau savo vasaras skiriu ne poilsiui, o užsiimu vestuvine fotografija – sritimi, nuo kurios viskas prasidėjo ir kurią be galo mėgstu. Tad man būtų be galo malonu jei savo visą sukauptą patirtį galėčiau atskleisti įamžindamas svarbiausią Jūsų gyvenimo šventę!

Publikacijos Lietuvos leidiniuose:

Kompanijos su kuriomis teko bendradarbiauti, kuriant pasaulines reklamas(Brazilijoje, UK, Olandijoje, Vokietijoje ir tt):

Interviu Lietuvos spaudoje(žurnalas IKONA, Vestuvės, Lamų Slėnis):

zinomas_vestuviu_fotografas_004_900pxzinomas_vestuviu_fotografas_005_900px.jpg